back

Урочисті заходи з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

10 травня 2012

09 травня за участю в.о. голови райдержадміністрації В.І. Черномаза, голів районної та міської рад Г.Г. Примака та А.І. Богдана, представників політичних партій та громадських організацій відбулися урочисті заходи, покладання квітів до Меморіалу «Скорботна мати» та панахида за загиблими.

«Україна як одна з країн, які найбільш постраждали, послідовно здійснює миролюбну зовнішню політику, виступає активним учасником світових інтеграційних процесів у сфері безпеки та є ініціатором створення механізмів запобігання можливим кризовим явищам, докладаючи значних зусиль для виконання взятих на себе зобов'язань.

Переконаний, така виважена позиція нашої держави, що підтримується світовою спільнотою, є гідною і правильною. Ми свято шануємо пам'ять мільйонів жертв минулої світової війни», - зазначив у своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації В.І. Черномаз.

Для гостей свята в міському кінотеатрі демонстрували кінофільм «В бой идут одни старики». На міському стадіоні проходили змагання з масових видів спорту.

Протягом 04-08 травня в районі проходила акція «Зі святом Перемоги». Керівництво району та депутати районної й міської рад відвідували за місцем проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни.