24 жовтня 2019

 

ШАРА Тетяна Петрівна –

заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації

 

Призначена на посаду заступника голови Чернігівської районної державної адміністрації з 15 лютого 2022 року розпорядженням голови Чернігівської районної державної адміністрації від 15.02.2022 № .

 

Шара Т.П., 1983 року народження, громадянка України. У 2007 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де здобула ступінь вищої освіти магістр права за спеціальністю «правознавство».

Тетяна Петрівна розпочала свою трудову діяльність у серпні 2005 року старшим лаборантом Чернігівської філії Київського славістичного університету. Має значний досвід роботи в органах виконавчої влади, а саме: з лютого 2012 року по березень 2021 року працювала в Чернігівській районній державній адміністрації на посадах начальника юридичного відділу, по роботі з персоналом та зверненнями громадян і заступника керівника апарату районної державної адміністрації.

З березня 2021 року очолювала відділ юридичного забезпечення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.

*****

 

Заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації

 

Здійснює керівництво роботою у гуманітарній сфері, спрямовує і координує у цьому напрямі діяльність відповідних районних управлінь і відділів, організацій та установ, органів місцевого самоврядування.

Сприяє поглибленню соціального забезпечення населення, своєчасному призначенню і виплаті заробітної плати, державних пенсій та допомог, наданню адресної соціальної допомоги та підтримки.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких, непрацездатних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, а також населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Організовує розробку та реалізацію в районі програм у гуманітарній сфері з формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

Забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, науки, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров'я, культури і туризму, материнства, дитинства і сім'ї.

Забезпечує підготовку інформацій з питань гуманітарної сфери до органів вищого рівня.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в районі. Організовує в межах своїх повноважень роботу відповідних органів виконавчої влади.

Забезпечує виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку та використання мов інших національностей.

Сприяє діяльності дитячих і молодіжних організацій, творчих спілок та національно-культурних товариств, громадських формувань, профспілкових, жіночих, ветеранських та інших громадських організацій, діяльності районних організацій політичних партій та діяльності конфесій.

Організовує розробку та здійснення в районі програм у гуманітарній сфері з формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

Організовує і координує в межах діючого законодавства роботу щодо реалізації Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у відповідних галузях, які відносяться до його функціонального управління.

Сприяє організації та контролю відповідно до законодавства за охороною, реставрацією і використанням пам’яток архітектури та містобудування.

Безпосередньо спрямовує, координує і контролює діяльність:

Відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації;

Відділу культури і туризму Чернігівської районної державної адміністрації;

Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Чернігівської районної державної адміністрації;

Сектору у справах сім’ї, молоді і спорту Чернігівської районної державної адміністрації;

Служби у справах дітей Чернігівської районної державної адміністрації;

Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації;

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської районної державної адміністрації;

Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чернігівської районної державної адміністрації.

У межах діючого законодавства відає питаннями роботи:

КЛПЗ «Чернігівська Центральна районна лікарня»;

КЗ «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»»;

фармацевтичних закладів;

Чернігівського районного центру зайнятості;

Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області;

Товариства «Чернігівський край»;

дитячих і молодіжних організацій;

громадських формувань, профспілкових, жіночих, ветеранських та інших громадських організацій;

гуманітарної допомоги та благодійництва.

У межах наданих повноважень відповідає за підготовку та подає на підпис голові районної державної адміністрації проекти розпоряджень.

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
районної державної адміністрації
03 жовтня 2017 року № 1005