13 червня 2014
З метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей 12 червня 2014 року був проведений обласний відбірковий конкурс-огляд „Таланти багатодітної родини”. Від Чернігівського району переможцями стали:
- Царик Юлія (Ст. Білоуська ЗОШ І-ІІІ ст.)- І місце в номінації «Патріотична пісня»;
- Глущич Дар’я (Киїнська ЗОШ І-ІІІст.) - ІІ місце в номінації „Вокальне мистецтво”;
- Кулик Анастасія (Радянськослобідська ЗОШ І-ІІІ ст) - ІІ місце в номінації „Хореографія”;
- Бабич Єлизавета(М. Коцюбинська гімназія) – ІІ місце в номінації „Образотворче мистецтво”;
- Ярмош Катерина (М. Коцюбинська гімназія) – ІІ місце в номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”;
- Андрущенко Альона (Довжицька ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІІ місце в номінації «Художнє та авторське виконання».
Переможці цього конкурсу будуть представляти Чернігівську область на Всеукраїнському фестивалі „Таланти багатодітної родини”.
За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації