back

Наші таланти знову перші!

13 червня 2014

З метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей 12 червня 2014 року був проведений обласний відбірковий конкурс-огляд „Таланти багатодітної родини”. Від Чернігівського району переможцями стали:

- Царик Юлія (Ст. Білоуська ЗОШ І-ІІІ ст.)- І місце в номінації «Патріотична пісня»;

- Глущич Дар’я (Киїнська ЗОШ І-ІІІст.) - ІІ місце в номінації „Вокальне мистецтво”;

- Кулик Анастасія (Радянськослобідська ЗОШ І-ІІІ ст) - ІІ місце в номінації „Хореографія”;

- Бабич Єлизавета(М. Коцюбинська гімназія) – ІІ місце в номінації „Образотворче мистецтво”;

- Ярмош Катерина (М. Коцюбинська гімназія) – ІІ місце в номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”;

- Андрущенко Альона (Довжицька ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІІ місце в номінації «Художнє та авторське виконання».

Переможці цього конкурсу будуть представляти Чернігівську область на Всеукраїнському фестивалі „Таланти багатодітної родини”.

За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації