back

Відбулась нарада щодо розв`язання соціально-економічних проблем району

10 червня 2014

10 червня ц.р. відбулась нарада за участю керівництва районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо розв’язання соціально-економічних проблем району, яку провів в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

В ході засідання були підведені підсумки минулого тижня та визначені завдання на поточний робочий тиждень.

Під час засідання обговорені актуальні питання життєдіяльності району, серед яких фінансування бюджетних установ району, підготовка до нового опалювального сезону, проведення оздоровчої кампанії дітей влітку та організації роботи пришкільних таборів, підведення підсумків посівної кампанії, підготовка до колегії райдержадміністрації.

Анатолій Кругол звернув особливу увагу на проведення роботи у напрямку соціально-економічної сфери в розрізі населених пунктів району за результатами сходів громадян за місцем проживання.

Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про поточні проблемні питання та були розглянуті можливі шляхи їх вирішення.За підсумками наради дані відповідні доручення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації