back

Підготовку до опалювального сезону розпочато

10 червня 2014

З метою забезпечення ефективного проходження опалювального сезону 2014-2015 років, на виконання розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації від 02 червня 2014 року № 203 «Про підготовку господарського комплексу і об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років» заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Горбанем спільно з інженером з охорони праці відділу освіти райдержадміністрації Дмитром Пискуном та завідувачем сектору житлово – комунального господарства Андрієм Апанасенко проведено робочий виїзд до загальноосвітніх закладів району.

В рамках виїзду обстежено котельні в Пакульській, Шибиринівській ЗОШ І-ІІІст., Довжицькому та Редьківському НВК, Редьківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де проведені наради з керівниками навчальних закладів та відповідальними за теплове господарство щодо необхідних обсягів та черговості проведення ремонтних робіт, визначено пріоритети їх виконання.

За інформацією відділу з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації