back

У Дніпровському вітали прикордонників

02 червня 2014

Щороку 28 травня вся країна відзначає День прикордонника. З цієї нагоди 30 травня в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол зустрівся з колективом відділу прикордонної служби «Дніпровське», що дислокується у селі Дніпровське, та привітав зі святом.

У своєму вітальному слові Анатолій Кругол зазначив, що прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Під час заходу вручені спільні грамоти та подяки райдержадміністрації та районної ради.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Фото районної газети "Наш край"