back

Проведено апаратне навчання

20 травня 2014

20 травня ц.р. відбулась апаратне навчання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко.

В ході зустрічі розглянуті питання про підготовку до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року; виконання обовязків відповідального чергового райдержадміністрації; виконання вимог антикорупційного законодавства України.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації