back

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС

19 травня 2014

18 травня ц.р. відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Андрія Горбаня.

У заході взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол, директор департаменту цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев, члени комісії. Крім того в роботі комісії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Конюший, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Шпилька, директор Чернігівських РЕМ Олександр Короп, начальник філії «Чернігівський райавтодор» Євген Пономаренко, директор П «Чернігіврайагролісгосп» Олександр Балабушка, директор ДП «Чернігівський лісгосп» Сергій Мотрич, начальник Чернігівського РВ УМВС в Чернігівській області Роман Дєвицький, головний лікар КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» Дмитро Руденко, головний лікар КЗ «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця.

Під час зустрічі йшлося про надзвичайну подію, що сталась на території Чернігівського району внаслідок складних погодних умов 17 травня 2014 року.

Впродовж доби, 17 травня, внаслідок складних погодних умов, зумовлених шквальним вітром з грозою та дощем, обезструмлено близько 20 населених пунктів Чернігівського району. В результаті пошкоджено 6 ліній електропередач, ускладнено транспортне сполучення на автомобільній дорозі державного значення Снов’янка – Петрове. Найбільш складна ситуація виникла після шквального вітру в населених пунктах: смт Седнів, с. Нове, с. Глібовка, с. Черниш, де в результаті був заблокований під’їзд до населених пунктів внаслідок повалу дерев, обірвані лінії електропередач, пошкоджені покрівлі житлових та господарських будівель у населення, підприємств, організацій. Також виникла аварійна ситуація на об’єктах водопостачання.

Комісією були прийняті відповідні рішення з метою відновлення нормальних умов життя та діяльності людей на території населених пунктів: смт. Седнів, с. Нове, с. Черниш. До роботи підключено аварійно-рятувальні підрозділи Чернігівського РВ У ДСНС України в Чернігівській області, Чернігівських РЕМ, філія «Чернігівський райавтодор», ДП «Райагролісгосп», ДП «Чернігівське лісове господарство», місцеві сільськогосподарські підприємства. Прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги постраждалому населенню.

Роботи по відновленню життєдіяльності постраждалих населених пунктів району наразі тривають.

За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я райдержадміністрації