back

Бізнесмени підакцизної продукції Чернігівщини сплатили до бюджету понад 3,3 млн. грн.

20 травня 2014

До державного бюджету у квітні надійшло 1470,7 тис. грн. акцизного податку, кажуть у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Чернігівській області.

А ще платники збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства області сплатили 708,6 тис.грн.

Місцеві бюджети отримали майже 1,2 млн.грн. за ліцензії на право виробництва спирту, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За інформацією Чернігівської ОДПІ