back

Нарада з дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та ефективності державних закупівель

16 травня 2014

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів нараду щодо дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році.

В рамках наради розглянуто питання економії бюджетних коштів та попередження необґрунтованих цінових коливань на ринку державних закупівель за участю розпорядників бюджетних коштів.

Інформацію про результати аналізу ситуації у сфері державних закупівель та моніторингу цін, за якими здійснювались закупівлі товарів і послуг розпорядниками коштів місцевих бюджетів довів до присутніх начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Андрій Василець.

Розпорядників бюджетних коштів попереджено про необхідність дотримання жорсткої економії та персональну відповідальність за нераціональне використання бюджетних коштів.

За інформацією управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації