back

Вшанували ветеранів у Левковицькій громаді

13 травня 2014

9 травня пам’ятні заходи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни відбулося у с. Левковичі.

Жителі та почесні гості села – начальник районного Центру зайнятості, депутат районної ради Лариса Юрченко, методист відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Ракута на чолі з сільським головою Ніною Доброговською поклали до підніжжя пам’ятника квіти, хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Учасники художньої самодіяльності Левковицької територіальної громади підготували невелику концертну програму, під час якої згадали імена полеглих земляків.

В рамках заходу ветеранів привітали зі святом, вручили подарунки, зовсім немічних – відвідали вдома.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації