back

День Перемоги у Гончарівському

13 травня 2014

Протягом 8 та 9 травня на території Гончарівської селищної ради відбулися заходи присвячені 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. В рамках проведення святкових заходів селище Гончарівське відвідав заступник голови районної державної адміністрації Андрій Горбань.

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя обеліску загиблим воїнам, вшанували пам'ять загиблих в роки війни хвилиною мовчання.

Ветерана Великої Вітчизняної війни Данила Онуфрійовича Калиту відвідали та привітали зі святом селищний голова Віталій Рудник, депутати районної ради Володимир Хорошковський та Андрій Грицьков, вчителі та учні Гончарівської гімназії. Звучали віршовані привітання, пісні, ветерану вручені подарунки. В Гончарівській гімназії пройшов конкурс учнівських малюнків та плакатів «Свято зі сльозами на очах…», конкурс малюнка на асфальті «Ми - за мир! Мир – за нас! Хто проти миру, той проти нас!» та інформаційні хвилинки «Вічна слава героям!»

На території 1-ої окремої Гвардійської танкової бригади та в концертному залі 20-го гарнізонного будинку офіцерів пройшли святкові концерти за участю військовослужбовців, учнів Гончарівської гімназії та вихованців школи мистецтв.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації