back

Дорогі ветерани! Шановні жителі Чернігівського району!

08 травня 2014

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 69-ї річниці Великої Перемоги.

9 Травня стало для всіх нас символом національної гідності та даниною глибокої шани.

Український народ завжди буде пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав свій священний обов’язок – мужньо захистив нашу землю від фашистських загарбників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого.

Ваш життєвий досвід – безцінний. Він потрібен молодому поколінню, щоб вирости свідомими громадянами вільної країни. Вічною є пам’ять про подвиг воїнів-фронтовиків, партизанів, героїв тилу, які щодня наближали переможний травень 1945 року.

Упевнений, український народ ніколи не забуде самопожертву та військову доблесть своїх визволителів і пишатиметься їх безсмертним подвигом.

Не лише в цей день, а завжди ми говоримо вам, шановні ветерани, слова вдячності. Адже саме ви, проявляючи мужність і героїзм, принесли наступним поколінням свободу і незалежність, мир і спокій.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України!

Зі святом вас, із Днем Перемоги!


Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол