06 травня 2014
05 травня ц.р. у смт.Михайло-Коцюбинське відбулось освячення храму на честь апостолів Петра і Павла, яке провів архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій.
У заході взяли участь Народний депутат України Валерій Дубіль, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол, голова районної ради Анатолій Дуденко, місцеві жителі, запрошені, гості.
Нову святиню побудували за три роки на місці колишньої церкви, зруйнованої в 60-х рр. ХХ століття. Нині ж церква відкрита для кожного прихожанина, настоятелем та правлячим священиком якої став протоієрей Петро.
За інформацією відділу культури і туризму Чернігівської районної державної адміністрації