30 квітня 2014
Протягом березня-квітня 2014 року в Чернігівській районній державній адміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу " Кращий державний службовець", який складався з трьох етапів :
- комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків;
- виконання практичних завдань із складання ділового документу;
- володіння персональним комп'ютером.
30 квітня 2014 року на засіданні Оргкомітету за результатами набраних балів підведені підсумки та визначені переможці Конкурсу.
В номінації "Кращий керівник":
І місце зайняла МИХАЙЛІВСЬКА Лариса Іванівна – начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації.
В номінації "Кращий спеціаліст":
І місце зайняла - СТЕПАНЧЕНКО Лариса Сергіївна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Чернігівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
ІІ місце - РАКУТА Вікторія Миколаївна – головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації;
ІІІ місце - БАГАТЮК Ірина Сергіївна – провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації.
Переможці І туру Конкурсу за поданням Оргкомітету з проведення І туру Конкурсу братимуть участь у ІІ турі.
За інформацією відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації