back

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня Перемоги у районі

29 квітня 2014

Сьогодні, 29 квітня, відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, яке провела заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська.

Під час засідання обговорені поточні організаційні питання, відпрацьований сценарій проведення свята, інші питання.

Працівники доповіли про стан готовності та проблемні питання.

За результатами наради дані відповідні доручення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації