22 квітня 2014
Сьогодні, 22 квітня, з 09.00 до 10.00 відбувся прямий телефонний зв'язок начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Анатолія Усика з населенням району.
В ході проведення телефонної лінії були порушені питання:
- позбавлення батьківських прав невістки;
- обстеження умов проживання сім’ї та надання акту обстеження сім’ї, що опинилась у складних життєвих обставинах;
- надання консультації по влаштуванню дитини до центру соціально-психологічної реабілітації.
За інформацією юридичного відділу та по роботі зі зверненням громадян апарату райдержадміністрації