18 квітня 2014
Від щирого серця вітаю вас з найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!
Цей величний день гуртує українців навколо давніх християнських цінностей – терпіння, любові до ближнього, милосердя, символізує торжество добра та злагоди, перемогу над силами зла, надихає кожного з нас почуттями духовного відродження і весняного оновлення.
Великдень спонукає усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, благороднішими один до одного.
Нехай з Великоднем приходять до вас здоров’я і щастя, мир та злагода! Бажаю щоб ці святкові дні були для вас радісними, сповнені оптимізму і надії!
Христос воскрес!
Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол