09 квітня 2014
Сьогодні, 09 квітня, в малій залі райдержадміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Куриленко відбулось навчання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.
В ході навчання заступником керівника апарату райдержадміністрації Мариною Захарченко були надані розяснення щодо порядку надання та оплати щорічних відпусток, проінформовано про зміни в обліку табелю робочого часу.
Начальник юридичного відділу та по роботі зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Тетяна Шара довела інформацію присутнім про вдосконалення правового забезпечення.
Щодо системи контролю документів та її вдосконалення виступила перед учасниками зібрання завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Валентина Савенко, яка звернула увагу на основні актуальні питання та нововведення.
Також під час навчання розглянуто питання реєстрації документів в системі електронного документообігу, про що проінформувала начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Лариса Михайлівська.
В ході зустрічі обговорені організаційні питання щодо проведення районного суботника, який відбудеться 12 квітня 2014 року.
Підсумки наради підвела керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації