04 квітня 2014
04 квітня 2014 року голова райдержадміністрації Микола Ганжа провів робочу нараду щодо покращення транспортного обслуговування жителів Андріївської, Ведильцівської, Гончарівської, Слобідської, Слабинської територіальних громад.
В нараді взяли участь начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, сільські голови зазначених сільських рад, автоперевізники, які надають транспортні послуги, на даних напрямках, голова громадської організації «Асоціація приватних авто перевізників».
В ході наради присутні сільські голови та автоперевізники обговорили проблемні питання стосовно транспортного обслуговування жителів населених пунктів. За підсумками проведеної наради, визначено напрямки по врегулюванню піднятих питань.