back

Нарада з питань транспортного обслуговування

04 квітня 2014

04 квітня 2014 року голова райдержадміністрації Микола Ганжа провів робочу нараду щодо покращення транспортного обслуговування жителів Андріївської, Ведильцівської, Гончарівської, Слобідської, Слабинської територіальних громад.

В нараді взяли участь начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, сільські голови зазначених сільських рад, автоперевізники, які надають транспортні послуги, на даних напрямках, голова громадської організації «Асоціація приватних авто перевізників».

В ході наради присутні сільські голови та автоперевізники обговорили проблемні питання стосовно транспортного обслуговування жителів населених пунктів. За підсумками проведеної наради, визначено напрямки по врегулюванню піднятих питань.

За інформацією управління економічного
розвитку і торгівлі райдержадміністрації