back

Районний семінар-практикум вчителів хімії та біології

24 березня 2014

20 березня 2014 року на базі Олишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів хімії, біології з проблеми «Інтерактивні методи навчання в системі формування ключових компетентностей учнів». Учасники семінару відвідали урок у 7 класі «Загальна характеристика царства Гриби» та позакласний захід у 8 класі «Значення періодичного закону. Життя і діяльність Д. І. Менделєєва», які провела вчитель хімії, біології, екології Ганяйло В. П.

Питель Л. М. поділилась досвідом роботи міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Директор школи Макотрик В. П. провів екскурсію приміщенням навчального закладу.

Методист РМК Радченко Т. М., разом з учасниками семінару, підвела підсумки з обміну досвідом використання ефективних форм та методів роботи. З цього питання було прийнято методичні рекомендації.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації