24 березня 2014
23 березня цього року на базі фізкультурно – оздоровчого комплексу міста Славутича проведено завершальні поєдинки відкритого Чемпіонату Чернігівського району з міні-футболу.
До фіналу увійшли команди Чернігівського, Куликівського районів, міст Чернігова та Славутича.
В напруженій боротьбі володарем кубку стала команда «Бюс-Гарантія» ( Чернігів), обігравши в фіналі команду «Свишень» (Кувечичі) Чернігівського району з рахунком 7:3, трете місце по праву дісталося команді «Зернопром» (Анисів).
Учасників змагань привітав голова Чернігівської районної ради Дуденко М.М., який вручив призерам, переможцям та кращим гравцям чемпіонату пам’ятні призи та грамоти.
За інформацією відділу у справах сім]ї, молоді та спорту райдержадміністрації