back

Шановні жінки!

07 березня 2014

Від імені колективу Чернігівської ОДПІ і особисто від себе щиро вітаю Вас зі святом 8 березня!

Бажаю Вам міцного здоров'я,

великого жіночого щастя, добра, любові,

щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою,

з передчуттям радості,

із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Нехай у Вашому домі будуть злагода та добробут,

а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою

рідних і близьких.

Зі святом Весни, Вас!!!

З повагою Начальник Чернігівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Чернігівській області В.О.Луценко