07 березня 2014
Від імені колективу Чернігівської ОДПІ і особисто від себе щиро вітаю Вас зі святом 8 березня!
Бажаю Вам міцного здоров'я,
великого жіночого щастя, добра, любові,
щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою,
з передчуттям радості,
із впевненістю і щиросердечним спокоєм!
Нехай у Вашому домі будуть злагода та добробут,
а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою
рідних і близьких.
Зі святом Весни, Вас!!!
З повагою Начальник Чернігівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Чернігівській області В.О.Луценко