back

Жінок району привітали зі святом 8 Березня!

06 березня 2014

Сьогодні, 06 березня, у великій залі райдержадміністрації відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня жінок 8 Березня.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Микола Ганжа, голова районної ради Анатолій Дуденко, жіночий актив району.

Голова райдержадміністрації привітав присутніх з Міжнародним жіночим днем і побажав щастя й удачі, міцного здоров'я, здійснення всіх мрій та бажань. «Нехай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут», - наголосив Микола Ганжа.

Привітав жінок й голова районної ради Анатолій Дуденко. Він подякував за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені жіночі душі.

Під час заходу Грамоти та подяки райдержадміністрації та районної ради отримали кращі представниці різних галузей господарства району.

Для всіх присутніх звучав святковий концерт учасників художньої самодіяльності району.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації