back

Шановні співвітчизники!

15 лютого 2014

Сьогодні Україна вшановує подвиг людей, яким довелося брати участь у локальних війнах та збройних конфліктах у різних куточках світу.

Висловлюю також глибоку вдячність військовослужбовцям і співробітникам органів внутрішніх справ, які нині гідно представляють нашу країну у складі місій під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Багато наших земляків полягли на чужині в ім'я миру і стабільності.

Вічна їм і світла пам'ять.

Ми високо цінуємо мужність, бойові та трудові здобутки учасників бойових дій на території інших держав, життєвий досвід та професіоналізм яких стають прикладом для нових поколінь захисників Вітчизни.

Переконаний, що воїни-інтернаціоналісти, виховуючи патріотизм у молоді, й надалі сприятимуть розбудові Української держави, розвитку громадянського суспільства.

Висловлюю вам глибоку подяку за подвиг служіння нашому народу та зичимо усім міцного здоров'я, щастя і добра.

Голова районної державної адміністрації Микола Ганжа