back

Підсумкова нарада

30 січня 2014

29 січня ц.р. відбулась нарада по підсумках роботи служби ветеринарної медицини у Чернігівському районі за 2013 рік, на якій також розглядалось виконання плану оперативних дій ветеринарних спеціалістів Чернігівського району при підозрі на африканську чуму.

У засіданні взяли начальник Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області Віктор Кульбако, участь перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол, начальник управління ветеринарної медицини в Чернігівському районі Сергій Мельниченко, начальник районної державної лікарні ветеринарної медицини Володимир Лук’янець, працівники ветеринарної служби району.

В ході наради начальник управління ветеринарної медицини в Чернігівському районі Сергій Мельниченко доповів про підсумки роботи ветеринарної служби району за 2013 рік.

Начальник Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області Віктор Кульбако проаналізував роботу районної служби, порівняв з іншими районами області та поставив завдання на 2014 рік. Він також зазначив, що за підсумками 2013 року Чернігівський район посів 3 місце в області.

Під час зустрічі для працівників ветеринарної служби району проведено навчання по профілактиці та ліквідації чуми свиней.

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації Анатолій Кругол у своєму виступі звернув особливу увагу на виконання спільних завдань органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ветеринарної служби щодо забезпечення біозахисту на території району.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації