back

Хто нехтує пожежною безпекою, той страждає від вогню !

23 січня 2014

Протягом січня відмічається значне збільшення кількості пожеж на території району у порівнянні з минулим роком. Станом на 22 січня 2014 року зареєстровано 9 пожеж ( 2013 рік- за січень всього 2 пожежі ). Районний відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій стурбований байдужістю громадян до вимог пожежної безпеки в своїх господарствах. Адже невже не шкода втрачати роками придбане майно яке може знищити вогонь?

Пам’ятайте, що використання застарілої, пошкодженої або на скрутках електропроводки, саморобних електроподовжувачів та електрообігрівачів, куріння у ліжку, топлення печей та груб, що мають тріщини – всі ці порушення можуть призвести до пожежі.

Отже дотримуючись правил пожежної безпеки Ви уникнете пожежі. Бережіть себе та своє майно.

За інформацією районного відділу ДСНС