13 грудня 2013
13 грудня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа та голова районної ради Михайло Литвин привітали суддів та прцівників судів з професійним святом.
У своєму вітальному слові Микола Ганжа підкреслив, що діяльність судової гілки влади відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості.
"Саме від вашої самовідданої і професійної праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня", - зазначив голова райдержадміністрації.
Керівники району побажали присутнім й надалі гідно виконувати ьакий високий обов’язок – вершити правосуддя та вручили спільні подяки та грамоти райдержадміністрації та районної ради.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації