12 грудня 2013
12 грудня ц.р. відбулось навчання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко.
Під час навчання проаналізований протокол проведення Дня апарату обласної державної адміністрації в районній державній адміністрації. Тетяна Куриленко акцентувала увагу присутніх на безумовному опрацюванні виявлених зауважень, а також на основних моментах поточної діяльності відділів апарату райдержадміністрації в зв’язку із закінченням звітного періоду.
В ході наради було обговорено й ряд інших важливих питань, зокрема планування роботи районної державної адміністрації на 2014 рік; складання номенклатури справ, формування справ, зберігання документів в установах; дотримання вимог чинного законодавства щодо запобігання виникнення конфлікту інтересів державних службовців та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення; планування щорічних основних, додаткових та соціальних відпусток.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації