back

В районі відзначили День місцевого самоврядування

05 грудня 2013

5 грудня ц.р. у великому залі Чернігівської районної державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Зі святом присутніх привітали голова районної державної адміністрації Микола Ганжа та голова районної ради Михайло Литвин. В заході також взяв участь депутат обласної ради, начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Анатолій Залісський. З нагоди свята на районні урочистості були запрошені керівники територіальних громад, депутати районної та сільських рад.

Виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Микола Ганжа зазначив, що добробут жителів нашого району напряму залежить від професіоналізму, досвіду, наполегливості та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування. Саме від їх роботи залежить економічний та соціальний розвиток краю. «На сьогодні Президент України робить наголос на збільшенні ролі територіальних громад в управлінні державою, децентралізацію влади, що дозволить укріпити інститути демократії та захистити інтереси громадян в усіх сферах життєдіяльності», - зазначив Микола Ганжа.

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено:

Почесною грамотою обласної ради Юрченко Любов Миколаївну – Мохнатинського сільського голову та Куліш Наталію Володимирівну – депутата районної ради.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджена Хомазюк Людмила Володимирівна – Киїнський сільський голова та оголошено подяку обласної державної адміністрації секретарю Пісківської сільської ради Грушун Любов Павлівні.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені:

Городній Юрій Миколайович - депутат районної ради;

Кужель Микола Михайлович - депутат районної ради;

Купрієнко Михайло Михайлович - депутат районної ради;

Мисюра Олександр Олександрович - депутат районної ради;

Мушкетик Юрій Вікторович - депутат районної ради;

Нехай Микола Борисович - Старобілоуський сільський голова;

Ткаченко Григорій Михайлович - депутат районної ради;

Шелупець Володимир Михайлович - Боромиківський сільський голова.

Оголошено Подяку районної ради та районної державної адміністрації:

Білій Людмилі Миколаївні - секретарю Рудківської сільської ради;

Голоті Людмилі Миколаївні - бухгалтеру Редьківської сільської ради;

Загривому Анатолію Івановичу - депутату М.Коцюбинської селищної ради;

Кравченку Анатолію Михайловичу - Пльохівському сільському голові;

Легезі Василю Андрійовичу - депутату Хмільницької сільської ради;

Могилату Юрію Миколайовичу - Шибиринівському сільському голові;

Плоскій Наталії Анатоліївні - касиру Радянсько-Слобідської сільської ради;

Слісар Аллі Миколаївна - касиру Седнівської селищної ради;

Потайчук Людмилі Леонідівні - спеціалісту-землевпоряднику Улянівської сільської ради.

За активну участь у громадському житті профспілкової організації та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою профспілкового комітету районної державної адміністрації нагороджені:

Слюсар Ніна Петрівна - Андріївський сільський голова

Рудник Віталій Миколайович - Гончарівський селищний голова

Депутат обласної ради Анатолій Заліський привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та вручив Подяки управління освіти та науки облдержадміністрації сільським головам, що співпрацюють з загальноосвітніми закладами, вживають всіх заходів щодо забезпечення якісного рівня надання освітніх послуг в громадах:

Соколенку Юрію Олександровичу – Радянськослобідського сільського голову,

Слюсар Ніні Петрівні – Андріївському сільському голові,

Бригинець Вірі Петрівні – Улянівському сільському голові,

Рябусу Сергію Михайловичу – Жеведському сільському голові,

Слюньку Юрію Івановичу – Хмільницькому сільському голові.

Від імені ветеранів місцевого самоврядування присутніх вітав Михайло Кубрак – голова районної ради четвертого скликання.

Від депутатів районної ради - Віктор Шевченко та Олександр Мисюра. Своїх колег - сільських та селищних голів, піснею «Казав мені батько» вітав Кархівський сільський голова Володимир Бобок.

Від керівників установ і організацій району, що безпосередньо співпрацюють з органами місцевого самоврядування, з вітальним словом виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Потапенко.

Учасників та гостей урочистого зібрання пісенними та танцювальними номерами поздоровили майстри та аматори художньої самодіяльності району.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райлержадміністрації