04 грудня 2013
02 грудня 2013 року у Старобілоуській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся профілактичний захід до Міжнародного дня боротьби із ВІЛ/СНІДом серед учнів 10 класу. Мета – сформувати толерантне ставлення підростаючого покоління до людей, які мають ВІЛ-позитивний статус. Фахівець із соціальної роботи Гречко Т.М. провела профілактичну бесіду «Життя-твій вибір!» та тематичну настільну гру «Крок за кроком», які сприяють формуванню здорового способу життя та відповідальному ставленню до нього серед підлітків.
Висловлюємо подяку всім, хто допомагав у проведенні даного заходу, зокрема соціальному педагогу Старобілоуської ЗОШ – Корбаш А.В.
За інформацією районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді