back

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

06 грудня 2013

Щиро вітаю воїнів-танкістів 1-ї окремої гвардійської Новгородскої орденів Червоного Прапора, Кутузова, Богдана Хмельницького, Олександра Невського, Червоної зірки танкової бригади із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

На вас пoкладена священна місія - захищати рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. Істoрія Українськoї держави, і її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo вoни з честю викoнують її. А нарoд відпoвідає на це любoв’ю та пoшанoю.

Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни!

Голова районної державної адміністрації Микола Ганжа