back

Звернення

04 грудня 2013

Шановні жителі Чернігівського району! Дорогі земляки!

Нам випала велика місія – бути не лише свідками, але й творцями нової історії незалежної України. Разом із тим, на нас покладено велику відповідальність за кожен свій крок і вчинок. Як відомо, помилок історія не пробачає, й коли їх не виправляти, не робити висновків, доводиться платити дорогою ціною. Нещодавно українці, як і вся світова спільнота, стали свідками того, як необдумані й невиправдані дії деяких осіб призвели до силового протистояння, через що постраждали наші співгромадяни.

Так само, як і ви, обурююся через те, що сталося 30 листопада, й переймаюся долею простих людей. Наш справедливий гнів розділяє й Президент України, який доручив провести об’єктивне розслідування й покарати винних.

Й сьогодні варто усім зробити висновок: будувати незалежну Україну, рухатися до європейської спільноти можна лише в державі, де стабільно працює економіка, діє закон й приймаються виважені рішення. Масові заворушення й акції протесту, до яких закликають деякі політики, призведуть лише до негативних наслідків, дестабілізації економічної ситуації, що відчують на собі насамперед соціально вразливі верстви населення, представники бюджетної сфери, а в цілому – кожен із нас. Всі ви були свідками того, як цілеспрямована й конструктивна діяльність керівництва країни, органів виконавчої влади, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій упродовж останніх років забезпечила стабільність у державі, й поліпшення життя громадян.

Звичайно, усі ми прагнемо більшого. Та молочні ріки самі по собі течуть лише в казках, а добробут створюється лише важкою щоденною працею.

Звертаюся до вас як голова районної державної адміністрації, і як патріот своєї Батьківщини із закликом не йти на провокації певних політичних сил та осіб, діяти виключно в межах чинного законодавства й згідно з Конституцією України.

Запевняю вас, що засади законності й конституційного обов’язку були, є й будуть основою діяльності виконавчої влади Чернігівського району!

Голова Чернігівської районної державної адміністрації Микола Ганжа