back

Актуальні проблеми працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями розглядали за "круглим столом"

29 листопада 2013

28 листопада ц.р. відбулось засідання за «круглим столом» на тему «Актуальні проблеми працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Ефективна співпраця - запорука якісного результату». Зустрічі соціальних партнерів в обговоренні актуальної теми стали традиційними і проводяться щороку в центрі зайнятості. На засідання «круглого столу» були винесені дві проблеми: працевлаштування безробітних з інвалідністю на підприємства району та допомога підприємствам, які не виконують нормативу робочих місць по працевлаштуванню інвалідів, в підборі працівників вказаної категорії на заявлені вакансії.

Про досвід та результати роботи районного центру зайнятості щодо надання соціальних послуг особам з інвалідністю присутніх проінформував директор центру зайнятості Віктор Кирилович Шевченко. Поточний рік був досить результативним для служби зайнятості в роботі з особами з інвалідністю у кіль кості та якості наданих їм соціальних послуг: рівень працевлаштування осіб з інвалідністю з початку року склав 44% при загальному рівні працевлаштування незайнятого населення району 32.3%, рівень охоплення різними активними формами - 100%.

В обговоренні теми прийняли участь Юлія Присівок, завідуюча сектором правової роботи Фонду соціального захисту інвалідів у Чернігівські області; Алла Нехай, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Юрій Кришталь, інспектор відділу кадрів ДП «Чернігівський військовий лісгосп»; Тетяна Ровна, лікар - реабілітолог Чернігівської міжрайонної МСЕК, Неллі Шемець, начальник відділу кадріві ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» та інші учасники «круглого столу».

З метою поліпшення діяльності всіх сторін діалогу у напрямку вирішення гострих питань, які виникають у наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, учасники «круглого столу» прийняли рекомендації.

Підсумки підвів директор центру зайнятості Віктор Шевченко.

За інформацією районного центру зайнятості