back

Участь у семінарі

28 листопада 2013

26 листопада ц.р. представники Чернігівського районного центру соцільних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у семінарі, який відбувся в Обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. В ході зустрічі Директор Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Василь Пасічник ознайомив присутніх із змістом та обсягами послуг з реабілітації, режимом і принципами роботи, показаннями для направлення дітей до Центру.

Директор Цетру провів ознайомчі екскурсії по відділенню соціальної реабілітації, яке працює в режимі денного перебування, стаціонару, службі соціального патронажу, познайомив із педагогами, лікарями, молодшими спеціалістами з медичною освітою – мультидисциплінарною командою висококваліфікованих спеціалістів, які розробляють і реалізують індивідуальні плани реабілітації дітей-інвалідів.

Отримана інформація буде доведена до відома працівників Центру соціальних служб, які працюють із дітьми та молоддю, що мають функціональні обмеження, та потребують реабілітації.

За інформацією районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді