back

В районі представлено нового начальника міліції

01 листопада 2013

31 листопада 2013 року за участю голови райдержадміністрації Миколи Ганжі та голови районної ради Михайла Литвина відбулось урочисте представлення начальника Чернігівського райвідділу міліції Романа Дєвицького згідно наказу начальника УМВС України у Чернігівській області Олександра Михайлика від 29 жовтня 2013 року. До цього Роман Андрійович обіймав посаду начальника Ріпкинського РВ УМВС, у органах внутрішніх справ – з 1995 року.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації