23 жовтня 2013
23 жовтня ц.р. Микола Ганжа відвідав М.Коцюбинську районну лікарню, де зустрівся з головним лікарем Наталією Божок, колективом лікарні та керівництвом Чернігівської ЦРЛ стосовно проблем та перспектив розвитку медичної галузі в рамках втілення в життя нових соціальних ініціатив Президента України, зокрема щодо реформування медичної галузі. В ході візиту, зокрема, було розглянуто питання завершення реалізації мікропроекту по заміні вікон та дверей на енергоефективні в ході реалізації Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".
Також голова райдержадміністрації побував у дошкільному навчальному закладі "Пролісок", де в рамках практичної реалізації доручень Президента та Уряду стосовно зменшення використання природного газу в якості палива та нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», починаючи з листопада поточного року почне втілюватися в життя наступна фаза співпраці з Проектом ЄС/ПРООН. В ході реалізації компоненту енргоефективності заплановано встановлення сучасного котельного обладнання на альтернативних видах палива.
За інформацією управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації