23 жовтня 2013
Сьогодні, 23 жовтня, відбулась робоча поїздка голови районної державної адміністрації Миколи Ганжи до Михайло-Коцюбинської селищної ради. Під час поїздки його супроводжували перший заступник голови Анатолій Кругол, начальник управління економічного розвитку і торгівлі Андрій Василець та селищний голова Микола Завальний.
З метою активізації економіки в контексті Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки в рамках реалізації завдань, доручень Президента України, перебуваючи в селищі, голова райдержадміністрації відвідав дочірнє підприємство «Чернігіврайагролісгосп» та ТОВ «Екобіопром» де ознайомився з роботою промислових підприємств та поспілкувався з керівництвом та трудовими колективами господарюючих суб’єктів по питанню формування проекту Програми економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2014 рік.
За інформацією управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації