21 жовтня 2013
21 жовтня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа провів нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів щодо розв’язання соціально-економічних проблем району.
У заході також взяв участь заступник голови районної ради Микола Кудрик.
В ході наради голова райдержадміністрації підвів підсумки минулого тижня та звернув особливу увагу на реалізацію в районі соціальної ініціативи Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Учасниками наради обговорені найбільш актуальні питання тижня: підготовка до відкриття районного центру надання адміністративних послуг послуг, проведення комплексу осінньо-польових робіт, забезпечення лікарськими засобами хворих на гіпертонічну хворобу, профілактика недопущення проникнення Африканської чуми свиней на територію району, підготовка до Колегії райдержадміністрації, інше.
Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про поточні проблемні питання та були розглянуті можливі шляхи їх вирішення. За підсумками наради дані відповідні доручення голови райдержадміністрації.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації