16 жовтня 2013
15 жовтня ц.р. в районній дитячій бібліотеці відбулася бібліовистава "Діти творять дива, коли вони читають". На свято були запрошені другокласники та їх класні мами.
Маленькі актори, учасники літературно-драматичного гуртка "Джерельце", виконали роль чарівників, бо оживили спеціально для малят найцікавішіх казкових персонажів.
Вдячні глядачі отримали цілу купу яскравих вражень і урочисто пообіцяли частіше брати до рук книгу, поводитись з нею обережно і, звичайно, читати, оскільки читання - то справжнісіньке диво для всіх і кожного.
За інформацією районної ЦБС