back

Угода про співпрацю

14 жовтня 2013

14 жовтня ц.р. Чернігівськоий національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка приймав у своїх стінах випускників загальноосвітніх закладів району. Учні мали змогу ознайомитись із роботою кафедр, «по-козацьки» розважитись та посмакувати козацьким кулішем.

У фойе закладу тривала студентська виставка. Продовжилось святкування концертом учасників художньої самодіяльності району.

Під час заходу голова райдержадміністрації Микола Ганжа, голова районної ради Михайло Литвин та перший проректор педагогічного університету Олександр Дятлов обмінялись підписаними угодами про наміри щодо співпраці.

В своєму виступі голова райдержадміністрації Микола Ганжа звернув увагу присутніх на те, що сьогодні розвиток освітньої галузі – один з найпріорітетніших. Активно реалізовуються нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», де на особливому місці – доступність освіти для кожної дитини.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації