14 жовтня 2013
14 жовтня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа провів нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів щодо розв’язання соціально-економічних проблем району.
У заході також взяв участь голова районної ради Михайло Литвин із своїм заступником.
В ході наради голова райдержадміністрації підвів підсумки минулого тижня та звернув особливу увагу на реалізацію в районі соціальної ініціативи Президента України вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
В ході зустрічі керівники району привітали голову Чернігівської районної ради ветеранів України Анатолія Гапича з ювілеєм.
Учасниками наради обговорені найбільш актуальні питання тижня: підготовка до відкриття районного центру надання адміністративних послуг послуг, доцільне використання енергоресурсів в системі житлово-комунального господарства району, підготовка до Колегії райдержадміністрації, інше. Микола Ганжа зауважив, що в районі триває атестація загальноосвітніх навчальних закладів.
Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про поточні проблемні питання та були розглянуті можливі шляхи їх вирішення.За підсумками наради дані відповідні доручення голови райдержадміністрації.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації