back

Вітання з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

10 жовтня 2013

10 жовтня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа, заступник голови районної державної адміністрації Андрій Горбань відвідали Чернігівське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області та привітали його працівників з професійними святом – Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

У своєму вітанні голова районної державної адміністрації Микола Ганжа наголосив що самовіддана, відповідальна і така потрібна для всього суспільства праця працівників санітарно-епідеміологічної служби охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей і підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров'я і заслуговує великої шани і поваги.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Миколу Турчина – начальника Чернігівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області та Тетяну Панченко – помічника лікаря-епідеміолога Чернігівського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Чернігівський Обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»;

Також було оголошено Подяку районної державної адміністрації та районної ради Тетяні Бовді – молодшій медичній сестрі Чернігівського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Чернігівський Обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та Ларисі Сацюк – помічнику лікаря – епідеміолога Чернігівського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Чернігівський Обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації