back

Зустріч з сільгоспвиробниками

08 жовтня 2013

В рамках реалізації доручень Президента України щодо створення належних умов життя для мешканців сільських населених пунктів шляхом залучення аграрного бізнесу для вирішення проблемних питань територіальних громад 8 жовтня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа відвідав Анисівську територіальну громаду та сільгоспвиробників, які працюють на її території.

У заході також приймали участь секретар сільської ради Тетяна Куча, заступник керівника ПОП «ім. Герасименка» Микола Назаренко, керівник ФГ «Напорівське» Григорій Ткаченко, керівник ФГ "Роса" Сергій Коробка, підприємець Володимир Мирошник.

За словами Глави держави Україна демонструє значні успіхи на світовому аграрному ринку, аграрний сектор нашої держави в умовах економічної кризи вкотре демонструє зростання на тлі всіх інших галузей економіки. За рахунок українського сільського господарства ми забезпечуємо не лише потреби внутрішнього ринку, а й постійно нарощуємо поставки продовольства та сільськогосподарської сировини на зовнішні ринки – зазначив на співбесіді голова районної державної адміністрації Микола Ганжа.

Під час проведення заходу були розглянуті питання щодо соціального партнерства в галузі медицини, освіти, загального благоустрою населених пунктів.

За результатами співбесіди дані доручення відповідним структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо підготовки проекту соціальної угоди.

За інформацією управління агропромислового розвитку