back

Співбесіди з сільгоспвиробниками

07 жовтня 2013

В рамках реалізації доручень Президента України щодо створення належних умов життя для мешканців сільських населених пунктів шляхом залучення аграрного бізнесу для вирішення проблемних питань територіальних громад 7 жовтня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа провів співбесіду з керівниками ТОВ «Авангард ім. Скачка», ТОВ «Еко Енерджі Україна», які здійснюють господарську діяльність на території Іванівської, Слобідської, Андріївської, Слабинської, Жеведської та Пакульської сільських рад.

Глава держави під час щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України звернув увагу на необхідність підтримки сталого розвитку сільських територій, а також створення сприятливих умов для життєдіяльності та підвищення добробуту населення, він також наголосив, що для цього органи влади мають залучати на добровільній основі кошти підприємств, установ та організацій для соціально-економічних розбудовчих процесів у сільській місцевості – зазначив на співбесіді голова районної державної адміністрації Микола Ганжа.

Під час проведення заходу були розглянуті питання щодо соціального партнерства в галузі медицини, освіти, загального благоустрою населених пунктів. За результатами співбесіди дані доручення відповідним структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо підготовки проекту соціальної угоди.

За інформацією управління агропромислового розвитку