back

Проведено чергову нараду по питанню впровадження компоненту "Енергоефективні технології та відновлювальні джерела енергії"

07 жовтня 2013

Сьогодні 7 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол провів чергову нараду щодо впровадження компоненту "Енергоефективні технології та відновлювальні джерела енергії".

В засіданні взяли участь координатор проекту ЄС/ПРООН по Чернігівській області Владислав Сила, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації та голови сільської та селищної рад, на території яких впроваджуватимуться відповідні мікропроекти, а також представник організації-проектувальника. Нарада відбулася в рамках практичної реалізації доручень Президента та Уряду стосовно зменшення використання природного газу в якості палива та нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо створення належних умов для розвитку освітянської галузі, та забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг.

Під час проведення було розглянуто проблемні питання впровадження компоненту "Енергоефективні технології та відновлювальні джерела енергії" в ході реалізації проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ"

За підсумками засідання надані доручення відповідним службам щодо термінового завершення стадії проектування та переходу до практичних дій по впровадженню мікропроектних пропозицій в життя.

За інформацією управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації