back

Кращі працівники району отримали відзнаки

04 жовтня 2013

Особливої урочистості святкуванню Дня працівників освіти надає відзначення кращих працівників освітянської галузі.

Четвертий рік поспіль кращим педагогічним працівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району вручається Премія імені Миколи Млинцева. Так рішенням шістнадцятої сесії шостого скликання районної ради лауреатом І Премії визнано Валентину Шолох, учителя біології Михайло-Коцюбинської гімназії; лауреатом ІІ премії визнано Ганну Нитченко, учителя української мови та літератури Количівської загальноосвітньої школи; ІІІ премія вручена Світлані Черниш, керівнику гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок школяра».

За сумлінну і самовіддану працю, вагомі досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди свята Дня працівників освіти Грамотами Чернігівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджені:

1. Сусло Валентина Михайлівна, вчитель математики та інформатики Довжицького навчально-виховного комплексу;

2. Пархоменко Ірина Іванівна, вчитель хімії Гончарівської гімназії;

3. Стецюн Юлії Василівні, вчителю математики та інформатики Новобілоуської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

4. Лопата Інна Юріївна, вчитель початкових класів Олишівської загальноосвітньої школи.

5. Волощенко Валентина Володимиріна, директор Смолинської загальноосвітньої школи.

Оголошені подяки Чернігівської районної державної адміністрації та районної ради:

1. Дахно Галині Миколаївні, вчителю початкових класів Шибиринівської загальноосвітньої школи;

2. Євсюковій Тетяні Інокентіївні, викладачу М.Коцюбинської школи мистецтв;

3. Пильник Валентині Іванівні, вчителю російської мови та світової літератури Дніпровської загальноосвітньої школи;

4. Солнцевій Катерині Бертолонівні, завідуючій комунального дошкільного навчального закладу «Лісова казка» Гончарівської селищної ради;

5. Сірику Анатолію Васильовичу – вчителю основ здоров’я та фізики Халявинської школи.

За сумлінну педагогічну діяльність, вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджені:

1. Білодід Любов Миколаївна – вчитель української мови та літератури комунального закладу «Седнівський навчально-виховний комплекс»;

2. Лобакіна Лариса Євгеніївна – практичний психолог та вчитель музичного мистецтва Гончарівської гімназії;

3. Петрик Валентина Миколаївна – завідувач комунального Михайло-Коцюбинського дошкільного навчального закладу «Пролісок»;

4. Журман Надія Михайлівна – методист комунального дошкільного навчального закладу «Лісова казка» Гончарівської селищної ради.

Вже стало доброю традицією у районі вшановувати обдарованих учнів та їх наставників. Так під час заходу за сумлінну педагогічну діяльність , підготовку переможців обласного та всеукраїнського етапів олімпіад і конкурсів наставники обдарованих учнів нагороджені цінними подарунками.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації