back

Олишівській бібліотеці-115 років

03 жовтня 2013

У бібліотеці відбулося ювілейне свято «Неопалима купино! Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра» присвячене 115 –річниці від дня заснування Олишівської селищної бібліотеки.

На святі було вшановано всіх, хто працював в Олишівській бібліотеці, хто маючи добрі і щедрі серця, а ще уміння і бажання, винахідливість, запалив любов до книги у сотні читачів: Розу Москалець, Ніну Бокач, Тетяну Скоробагатько, Любов Гаєвську. Особливі теплі слова привітання звучали для Варвари Григорівни Гаєвської, яка є прикладом служіння бібліотечній справі.

Молодим спеціалістом приїхала вона в Олишівку і переступивши поріг нашої бібліотеки назавжди залишила в ній своє серце(49 років працювала спочатку бібліотекарем, а потім завідуючою).

Пишається бібліотека і своїми читачами: Григорієм Штомою, найстаршим читачем, якому 83 роки і який має солідний стаж читача бібліотеки-понад 60 років; Олександром Пасічним, який майже півстоліття є користувачем. Відзначили на ювілеї і читаючу родину Ісаєнків та їхнього дідуся , який керував будівництвом приміщення бібліотеки у 1958 році. Цікавими були розповіді про захоплення книгою Дмитром Гордієнком, найвідповідальнішого читача та Надії Слярець, найактивнішої читачки.

Зичили щастя, здоров»я бібліотекарям та читам голова селищної ради Олена Матвієнко та секретар селищної ради Олександра Кот, директор Чернігівської районної ЦБС Вікторія Пирковська, директор будинку культури Ніна Назаренко, завідувачка дитячого садочку Наталія Монастирьова, колишній бібліотекар Любов Гаєвська. Вихованці дитячого дошкільного закладу подарували гарні вірші та веселі пісні.

Одвічна супутниця нашої бібліотеки вчителька та керівник драмгуртка Ольга Михайлівна приготували до ювілею бібліотеки свій подарунок. Із захопленням гості та господиня бібліотеки спостерігали за літературними героями : Незнайком та Книгою, Книжковою Музою, бабою Параскою та Палажкою. Учні 5 та 7 класів читали багато віршів про книгу бібліотеку та бібліотекарів. Славили бібліотеку, бібліотечну працю і піснями. На святі звучали записи «Гімн бібліотеці», «Бібліотека, «Бібліотекар» Хочеться подякувати всім моїм читачам, друзям бібліотеки за подароване свято.

З ювілеєм тебе, моя рідна бібліотеко!

За інформацією районної ЦБС