02 жовтня 2013
1 жовтня 2013 року у Чернігівському центрі професійно-технічної освіти відбувся ІІІ обласний молодіжний форум. До участі в заході були запрошені представники молодіжних громадських організацій, молоді депутати місцевих рад, молоді спеціалісти бюджетної сфери, робоча молодь.
Чернігівський район представляли молоді представники органів виконавчої влади та члени молодіжного євроклубу «Соняшник» ( Количівська ЗОШ І-ІІІ ст..).
Учасники форуму закликали молодь повною мірою задіяти свої сили і таланти у справі реалізації проголошеної Президентом України стратегії модернізації, європейської інтеграції й соціального піднесення нашої держави.
За інформацією відділу у справах сім"ї, молоді та спорту