back

Відбулась нарада щодо виконання бюджетів територіальних громад

26 вересня 2013

26 вересня ц.р. перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол провів нараду щодо виконання доходної частини бюджету за результатами восьми місяців та визначенню основних завдань по виконанню відповідних бюджетів до кінця поточного року.

У заході також взяли участь начальник фінансового управління Лариса Потапенко, перший заступник начальника ОДПІ Тетяна Сосімович, начальник управління агропромислового розвитку Юрій Шпилька.

На нараді розглянуто виконання Боровиковського, Довжицького, Ковпитського, Радянськослобідського, Серединського та Черниського сільських бюджетів за участю відповідних сільських голів та бухгалтерів сільських рад.

За підсумками наради всім службам та сільським головам дані відповідні доручення щодо виправлення ситуації по надходженням до бюджетів, пошуку додаткових джерел надходжень, своєчасної виплати заробітної плати та освоєння коштів бюджету розвитку.

Сільським головам дано доручення щодо підготовки якісної інформації управлінню агропромислового розвитку для заключення угод про соціально-економічне співробітництво між органами місцевого самоврядування і суб’єктами підприємницької діяльності, установами та організаціями.

За інформацією фінансового управління райдержадміністрації